Osoby,  które wyróżniły się pod względem wypożyczeń.

 

 

Klasa

Nazwisko i imię

Ilość wypożyczeń

I LO  policyjna,

pożarnicza

1.      Kamińska Julia

2.      Zegarzewska Paulina

3.      Gacka Patrycja

4.      Chludziński Patryk

Kozłowska Wiktoria

Łada Aleksandra

Michalska Marieta

Załuska Emilia

Kaczyńska Kamila

Sienicki Dominik

 

 14

8

5

3

I

TR

TH

 

1.      Pogorzelski Patryk

2.      Łubnicki Paweł

3.      Ciborowski Kamil

Janczewski Kamil

Kierzkowski Przemysław

Kowalewski Damian

Leśniewski Damian

Olszewski Jakub

Pękała Jakub

Rogowski Tomasz

Godlewska Edyta

 

6

4

3

 

II LO policyjna, pożarnicza

1.      Niewiadomska Patrycja

2.      Gregorek Weronika

3.      Borkowska Natalia

Rygacka Dominika

Śliwowska Weronika

4.      Milewska Izabela

Mioduszewska Natalia

Dąbrowski Jakub

Kopańska Weronika

Zalewska Martyna

 

12

9

7

 

 

6

 

 

 

II

TR

       TH

1.      Powojski Tomasz

2.      Dąbrowski Paweł

Wyszyńska Małgorzata

3.      Jaskóła Sylwia

Misiewicz Sylwia

Pieczara Weronika

5

3

 

2

 

 

 

 

 

 

III

TH

1.      Leszczyńska Monika

Milewski Partyk

Pogorzelska Milena

2.      Choińska Monika

     Gawrychowska Edyta

3.      Narewska Natalia

Rogowski Adam

Szabłowska Joanna

5

4

 

3

III

TR

TD

1.      Janczewski Adrian

2.      Dmochowski Dominik

Gardocki Konrad

3.      Kacprzyk Dawid

Krajewski Jan

Przychodzeń Grzegorz

Przychodzeń Sebastian

Leśniewski Rafał

Młyński Dawid

8

7

 

5

 

 

III LO policyjna, pożarnicza

1.      Włodkowska Magdalena

2.      Gromek Dominika

3.      Saniewska Natalia

Wiatr Marta

4.      Pecko Natalia

Zaręba Małgorzata

5.      Gerguszewicz Bartosz

Załuska Bartłomiej

Modzelewski Mateusz

16

15

8

 

7

 

5

IV

TH

1.      Wapiński Sebastian

2.      Zięba Izabela

3.      Groszfeld Natalia

     Wyszomirska Beata

4.      Chomicz Patrycja

     Klisiak Karol

     Pietrasz Sandra

 

9

6

5

 

4

IV

TR

TD

 

 

 

1.      Gosk Weronika

Mężeńska Alicja

Saniewski Mateusz

Sasinowski Adam

2.      Kos Aleksandra

Krajewski Krzysztof

Wnorowski Emil

Bodzianowski Rafał

Jabłoński Norbert

Kulesza Patryk

 

3

 

 

 

2

 

 

Opracowała: Agata Choińska